#شیراز_پایتخت_کتاب_ایران
۲۰ دی ۱۳۹۹ ۱۵:۴۷

هم‌افزایی و خلاقیت در ساختارهای جریان‌سازی قرآن و عترت

سهرابی گفت: حوزه‌های علوم قرآنی از اهمیت بالایی برخوردار است.
هم‌افزایی و خلاقیت در ساختارهای جریان‌سازی قرآن و عترت
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس؛ صابر سهرابی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در دیدار با حجت‌الاسلام محمدصادق مهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان فارس به بررسی فعالیت‌های قرآنی استان فارس پرداخت.
سهرابی در این دیدار گفت: حوزه‌های علوم قرآنی از اهمیت بالایی برخوردار است.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس افزود: این اداره کل می‌بایست با هم‌افزایی و خلاقیت در ساختارهای جریان‌سازی قرآن و عترت در میان مردم برنامه‌های حوزه‌ی علوم قرآنی را با همکاری سازمان تبلیغات و فعالان این حوزه گسترش دهد.
حجت‌الاسلام محمدصادق مهرابی، مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس، نیز گفت: بر اساس شرایط موجود و اهمیت سلامت مردم و با توجه به بیانات مقام معظم رهبری و تأکید ایشان بر سلامت مردم این سازمان نیز برنامه‌های خود را بر اساس رعایت پروتکل‌های بهداشتی سوق داده‌ است.
وی افزود: هر چند مراسم مذهبی به‌صورت اجتماع حضوری تعطیل شد اما رویکرد مؤسسات قرآنی در این دوره بر سه محور سلامت، معیشت و معنویت قرار گرفت. همچنین در خصوص محور سلامت میزگردهای تخصصی در مورد بحث سلامت در جامعه از نگاه قرآن و تبیین برنامه‌های سلامت محور بر اساس قرآن برگزار شد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس ادامه داد: در خصوص محور معیشت نیز نمایندگان این سازمان برای توزیع بسته‌های معیشتی با دیگر اقشار مردم همراه بودند.
وی با بیان اینکه در خصوص محور معنویت مبحث توسل و تزرع با ظرفیت‌های قرآنی در این سازمان دنبال شد، ‌گفت: از سویی درخواست راه‌اندازی شورای عالی قرآن استان فارس از سوی فعالان قرآنی مطرح شده است که اهمیت فراوانی دارد.
مدیرکل تبلیغات اسلامی فارس در پایان یادآور شد: به یاری خدا برنامه‌ریزی‌های خود را برای استفاده از ظرفیت‌های قرآنی استان برای ایام‌الله دهه فجر نیز انجام می‌دهیم تا بتوانیم به بهترین نحو فعالیت‌های قرآنی را در ایام مذکور اجرا کنیم.
پایگاه اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس
اشتراک در
کلیدواژه ها: هم‌افزایی و خلاقیت در ساختارهای جریان‌سازی قرآن و عترت
اظهار نظر
امتیاز را وارد کنید
نام را وارد کنید
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید